Показать меню
Jaunumi

23 дек 17:18LV / autoceļš.lv ziņas

Buick Envision SUV koncepcija

Buick Envision koncepta krosovera oficiālajā paziņojumā presei teikts, ka tas apvieno Buick globālo dizaina valodu ar ķīniešu estētiku.

 Shanghai GM un Pan Asia Technical Automotive Center (PATAC) sadarbojās, lai atdzīvinātu automašīnu. Viens no jaunuma uzdevumiem ir mainīt ķīniešu priekšstatu par to, kādiem jābūt īstiem apvidus auto, jo lielākoties viņi ir pieraduši, ka tie ir primitīvi, karkasa un mazjaudas auto, kas ražoti šeit . Envision koncepta ievads arī liecina, ka Ķīnas automobiļu tirgū drīzumā debitēs Buick SUV klase.Pirmo reizi apskatot konceptu, acs vispirms pamana Buick tradicionālo ūdenskrituma režģi. Tie tiek piedāvāti žalūziju veidā, kas regulē gaisa plūsmu telpā zem pārsega atkarībā no automašīnas kustības režīma.

Apgaismojuma tehnoloģija ir veidota tradicionālo ķīniešu rakstu veidā, aizmugurējo lukturu dizains tapis, iedvesmojoties no slavenā vietējā porcelāna stila. Pateicoties 22 collu diskiem, diezgan lielajam SUV ir ņiprs izskats, it kā tas tikko būtu paviesojies BMW vai cita premium zīmola salonā. Buick Envision apdarei tika izmantota itāļu āda, kļava un matēts metāls. Interesants dizaineru lēmums bija izgatavot instrumentu svarus spirāles formā. Visi pasažieri var piekļūt internetam, izmantojot Bluetooth, un informāciju var apmainīties arī ar tuvumā esošajiem transportlīdzekļiem. Uz vējstikla bija redzama visa vadītājam nepieciešamā informācija un navigācijas sistēmas indikācijas. Tas tiek parādīts 3D grafikas veidā, balss tiek izmantota palīgfunkciju vadīšanai. Buick Envision Concept korpuss ir izgatavots no oglekļa šķiedras, magnija un alumīnija. Envision darbina hibrīda spēka agregāts, kurā ietilpst divu litru turbodzinējs un elektromotori. Viņi izmanto astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kurai ir manuālais režīms.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: