Показать меню
Jaunumi

03 апр 15:52LV / autoceļš.lv ziņas

Jeep, Ram un FIAT laist klajā īpašā izdevuma RED modeļus

Jeep, Ram un FIAT ir paziņojuši par kopīgu modeļu saimi ar koda nosaukumu RED. Tajā pašā laikā sarkanajai krāsai ar to nav nekāda sakara, lai gan visiem šajā ziņā prezentētajiem auto ir līdzīgs virsbūves tonis. Faktiski sarkanā krāsa simbolizē asinis un to tīrību, jo pats projekts ir paredzēts AIDS kampaņai, kas joprojām prasa miljoniem cilvēku dzīvību.
Sērija tiks veidota uz šo ražotāju vidēja budžeta elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas saņems nelielas izmaiņas virsbūvē un salonā, kā arī vairākas papildu iespējas. Vidēji RED sērijas auto elektromotora jauda būs 70-87 kW, savukārt nobraukums ar vienu uzlādi WLTP ciklā svārstās no 190 līdz 320 kilometriem WLTP ciklā.

Runājot par ārējiem jauninājumiem, dizaineri solīja aprīkot savus auto ar jaunu LED optiku, diskiem ar firmas gumiju un pat virsbūves komplektu un spoileri. Salonā jauninājumi aprobežosies ar jaunu instrumentu paneļa krāsu, kā arī stūri un akseleratora rokturi.
Kopumā šī nav pirmā un ne pēdējā automašīnu sērija, kas ir noregulēta tā, lai tas sakristu ar kādu skaļu notikumu. Un, lai arī šādi seriāli nevar lepoties ar pilnvērtīgu pārveidojumu, tie tomēr piešķir svaigu straumi stagnējošajam klāstam un uzjautrina pircējus.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: