Показать меню
Jaunumi

28 июл 14:54LV / autoceļš.lv ziņas

Kompaktais FAW Bestune nonāca sērijā

Sērijā gatavojas ienākt jaunais kompaktais krosovers FAW Bestune. Modelis ir tiešs apvidus auto FAW Bestune T77 pēctecis, kas pa Eiropas ceļiem pārvietojas kopš 2018. gada beigām. Jaunums pircējiem sola nedaudz izsmalcinātāku dizainu, īsāku virsbūvi, kā arī paplašinātu komfortablu iespēju klāstu. Tomēr iesim kārtībā.
Jaunā krosovera dzinēju klāsts nav ļoti daudzveidīgs, un to pārstāv tikai trīs benzīna dzinēji. Vidējais dzinējs ir 160 ZS četrinieks ar turbokompresoru. un 258 ņūtonmetru griezes moments. No transmisijas pieejams septiņu joslu robots vai sešpakāpju manuālā, kur bez tā.

Virsbūves izmēri ir samazināti atbilstoši jaunajai transportlīdzekļu klasei. Nedaudz mainīts arī dažu virsbūves elementu dizains, kas sāka izskatīties pievilcīgāk. Nav vērts runāt par priekšējiem lukturiem un radiatora režģi, jo šie elementi mainās gandrīz ar katru automašīnas atjauninājumu.
Kas attiecas uz jaunajām opcijām, tie pievienoja lietus un gaismas sensoru, vadu aizsardzību pret pārkaršanu, palīgu pacelšanas un nolaišanas laikā, uzlabotu stāvbremzi ar īpašu Autohold funkciju, kā arī palīgu, kas palīdz novietot automašīnu atpakaļgaitā, pateicoties iebūvētās kameras.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: