Показать меню
Jaunumi

03 апр 15:52LV / autoceļš.lv ziņas

Jaunajam Ford Mustang Mach-E ir palielināts diapazons

Pasūtījumu nesošais uzņēmums Ford nesen vienu no saviem flagmaņiem pārslēdza uz elektrisko vilci. Runa ir par leģendāro Ford Mustang, kas jaudīgu un rijīgu V8 benzīna dzinēju iemainīja pret tikpat griezes momentu elektromotoru. Tajā pašā laikā automašīna var lepoties ar izcilu dizainu un mūsdienīgu tehniskā aprīkojuma līmeni. Tālāk mēs runāsim par agrīno atjauninājumu, ko Ford dizaineri ieviesa savam jaunajam produktam.
Runa ir par kosmētiskiem uzlabojumiem galantajam zirgam, kas pārgāja uz elektrisko vilci, lai gan neiztika arī bez tehniskiem jauninājumiem. Jo īpaši tika palielināts litija jonu akumulatora regulārais tilpums, kura viena uzlāde tagad ir pietiekama 520 WLTP cikla kilometriem. Ņemot vērā, ka agrāk šis rādītājs bija tikai 380 kilometri, rezultāts ir vairāk nekā iepriecinošs.

Kas attiecas uz kosmētiku, tas aprobežojās galvenokārt ar tradicionālo uzlabojumu klāstu. LED priekšējie lukturi, režģis, pāris sportiskas virsbūves daļas un jaunas šuves uz sēdekļiem atsvaidzina jau tā modernā un svaigā Mustang izskatu, piesaistot vēl vairāk pircēju.
Runājot par Ford Mustang Mach-E pārdošanu, kas diezgan atbilst reklamētā zīmola lielajam vārdam. Ņemot vērā, ka iepriekšējās paaudzes automašīnas maksāja daudz naudas, elektromobiļa augstās izmaksas nekļuva par šķērsli modeļa cienītājiem tā iegādei.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: