Показать меню
Jaunumi

03 апр 15:53LV / autoceļš.lv ziņas

Sporta Ferrari BR20 izlaists vienā eksemplārā

Jaunais Ferrari BR20 tika izlaists vienā eksemplārā un atgādināja ātrgaitas automašīnu cienītājiem par visas markas leģendāro pagātni. Kā norāda dizaineri, kuri pielikuši roku šī šedevra tapšanā, Ferrari BR20 aizgūs daudz interesantu risinājumu no pagājušā gadsimta 50. un 60. gadu sacīkšu automašīnām. Cik lielā mērā tas atbilst realitātei, uzzināsim vēlāk tekstā.
Uzmanīgi aplūkojot unikālā šaušanas pārtraukuma izskatu, kas, kā atceramies, iznāca vienā eksemplārā, patiešām var pamanīt dažas klasiskas aprises un virsbūves elementus, kas raksturīgi šī krāšņā laikmeta automašīnām. Taču tas nenozīmē, ka autori neprātīgi kopējuši vecus izstrādnes, drīzāk viņus vienkārši iedvesmojuši no tiem.

Vēl gribu uzslavēt jaudīgo V12 dzinēju ar 689 ZS. un 697 ņūtonmetri uz kuģa. Šis spēka agregāts lieliski jūtas kopā ar septiņu ātrumu robotu, kas savienots ar pilnpiedziņu. Līdz ar to sporta auto dinamika un braukšanas īpašības ir visaugstākajā līmenī.
Protams, Ferrari dizaineri nedomā šo eksperimentālo auto laist ražošanā. Drīzāk viņi vienkārši vēlas parādīt savas prasmes un lielīties ar jaunākajiem sasniegumiem iekšdedzes dzinēju jomā. Iespējams, ka šie uzlabojumi kalpos par pamatu jau sērijveida kupejai.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: