Показать меню
Jaunumi

30 май 21:16LV / autoceļš.lv ziņas

Eiropā izlaists Mazda CX-50 bezceļiem

Mazda CX-50 ir satriecošs japāņu stila SUV, kas aktīvi flirtē ar sportiskiem motīviem un iepriecina klientus ar savu provokatīvo vilkmi un dedzīgo izskatu. Nesen modelis saņēma bezceļu atjauninājumu, kurā iekļauti pāris jauni griezes momenta dzinēji, kā arī virkne citu lielisku jauninājumu.
Abi dzinēji pieder Skyactiv-G 2.5 saimei un lepojas ar turbokompresoru. Turklāt tie strādā ar standarta sešpakāpju automātu, kas atbalsta visu riteņu piedziņu, izmantojot i-Activ All-Wheel Drive tehnoloģiju. Tā atbalsts, starp citu, būs pieejams krosovera pamatkonfigurācijās. Pievienojiet tam jaunos braukšanas režīmus, kas izmanto 4x4 formulu, un Mazda CX-50 veiktspēja bezceļa apstākļos vairs nešķitīs fantāzija.

Eksterjera ziņā jauninājumu praktiski nav, izņemot uzņēmuma žetonu, kas norāda, ka mums ir Mazda CX-50 “uzpumpētā” versija. Bet salons ieguvis jaunu sakoptu, kārtīgu stūri un modificētu multimediju sistēmu, no kuras ekrāna tiks aktivizēti ilgi gaidītie bezceļa režīmi.
Mazda CX-50 īpašā versija jau ir izlaista Eiropā un ir pieejama visos oficiālajos uzņēmuma salonos. Pieprasījums pēc modeļa ir, tāpēc, iespējams, pozitīvā pieredze nākotnē tiks attiecināta arī uz citiem koncerna modeļiem.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: