Показать меню
Jaunumi

18 дек 11:10LV / autoceļš.lv ziņas

BMW galvenā rūpnīca Minhenē pārtrauc ICE ražošanu

BMW pievienojas pašreizējai tendencei samazināt ICE transportlīdzekļu ražošanu, pārejot uz alternatīviem elektromotoriem. Nesen kļuva zināms par iekšdedzes dzinēju ražošanas pārtraukšanu uzņēmuma galvenajā rūpnīcā Minhenē.
Veco ražošanas līniju vietā plānots uzcelt videi draudzīgu krāsu veikalu, kura ieviešanas izmaksas tiek lēstas 400 miljonu eiro apmērā, kas jau saņemti kā ieguldījums.

Pamazām visi jaunie V8 un V12 benzīna dzinēju modeļi tiks pilnībā pārnesti uz ražošanas līnijām Austrijā. Tas notiks ne vēlāk kā 2024. gadā. Dzinēji ar pieticīgāku cilindru skaitu tiks pārvietoti uz Lielbritānijas rūpnīcas iekārtām.

Pats BMW jau veiksmīgi pārbūvējas, lai ražotu elektromobiļus un elektrificētas klasisko automašīnu versijas. Piemēram, BMW i4 vai BMW iX, kā arī 5. un 7. sērijas elektriskās versijas.
Saskaņā ar bavariešu plānu ražošanas izmaiņām nevajadzētu ietekmēt personālu. Gluži pretēji, pēc līniju modernizācijas parādīsies vairāk nekā 2000 jaunu darba vietu. Kopumā 50 000 BMW darbinieku jau ir izgājuši ikdienas apmācību darbam ar elektriskajiem transportlīdzekļiem.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: