Показать меню
Jaunumi

04 мар 15:56LV / autoceļš.lv ziņas

Ford testēja automatizētu piegādes sistēmu

Arvien vairāk autoražotāju paļaujas uz automatizētām transporta vadības sistēmām un ievieš arvien modernāku dizainu autopilotus. No kopējās tendences neatpaliek arī lielākais amerikāņu autoražotājs Ford, kas balstās uz komerctransportu un tā automatizāciju.
Uzņēmums nesen veica pilna mēroga pārbaudi savai automatizētajai piegādes sistēmai, kas tika pārbaudīta reālos apstākļos Londonas lidostā. Raugoties uz priekšu, pieņemsim, ka testi bija ļoti veiksmīgi, lai gan ne bez kurioziem brīžiem.

Kravas furgons ar autopilotu un automātisko durvju piedziņu darbojās kā drons. Modelim bija jāskrien starp iekraušanas un izkraušanas punktiem, laicīgi atverot un aizverot bīdāmās durvis, kā arī novērtējot pretimbraucošās satiksmes stāvokli. Kā liecina prakse, ar pēdējo testu daļu robots tika galā lieliski, taču automātiskā durvju piedziņa pievīla pašā izšķirošākajā brīdī, gandrīz saspiežot iekrāvēja roku.
Kopumā šo eksperimentu var uzskatīt par pozitīvu pieredzi, pateicoties kurai Ford inženieri varēs tālāk attīstīt savus modeļus masu tirgum, ko mēs, parastie autovadītāji, gaidām.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: