Показать меню
Jaunumi

30 май 18:46LV / autoceļš.lv ziņas

Jaguar C-type turpinājuma projekts parāda autosporta pagātni

Tāda parādība kā autosports vakar neparādījās. Katrā ziņā pasaules autobūves vēsturē ir glabātas daudzas brīnišķīgas lappuses ar sacīkšu automašīnām no pagājušā gadsimta vidus, kas apsteidza savu laiku par labām desmitgadēm un ienesa daudz patīkamu jauninājumu civilajos modeļos, kas joprojām tiek novērtēti.
Šajā ziņā mēs runāsim par vienu no šīm sacīkšu automašīnām, proti, Jaguar C-type Continuation, kas tika ražots nelielā tirāžā 1951.-1953. Klasiskā kupeja ar spieķu riteņiem un slīpu virsbūvi bez jumta ir veiksmīgi piedalījusies dažādās sacīkšu sacīkstēs un pat spējusi kļūt par stila ikonu, kurai mūsdienās ir daudz piekritēju.

Tieši uz šādiem faniem rēķinās koncerna Jaguar dizaineri un dizaineri, kuri vismazākajā detaļā atdzīvināja nezūdošo autobūves klasiku, ar vienīgo izņēmumu, ka viņi savam projektam piegādāja modernu dzinēju. Taču tā tehniskie parametri ir maksimāli pietuvināti vēsturiskajam prototipam, un to vada līdzīga piecu ātrumu mehānika.
Protams, modeļa galvenā iezīme ir tā satriecošais izskats, kas ir atjaunots līdz pēdējai kniedei uz racionalizētas oglekļa šķiedras korpusa. Kamēr šī interesantā auto precīzas izmaksas nav zināmas, tomēr, zinot par Jaguar zīmola fanu iespējām, ar atslābumiem cenu politikā mēs nerēķinātos!скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: