Показать меню
Jaunumi

14 сен 14:45LV / autoceļš.lv ziņas

Jauns hibrīda Honda City RS tiek prezentēts Malaizijā

Honda gatavojas augsta līmeņa City RS modeļa prezentācijai, kuru paredzēts pārdot Austrumāzijas reģionā. Pirmizrāde notiks Malaizijā, lai gan jau ir zināmas gandrīz visas gaidāmā jaunuma tehniskās detaļas, ieskaitot pilnos izmērus un garenbāzes izmērus.
Honda City būs pārdošanā šoruden. Automašīna tiks aprīkota ar 1,0 VTEC Turbo turbomotoru ar 122 Zs jaudu. un 173 N • m griezes momentu. Šis dzinējs ir ļoti ekonomisks, tomēr ne vienīgais jaunās pilsētas motoru līnijā. Ir arī dabiski iesūknēts i-VTEC DOHC benzīna dzinējs ar 121 Zs jaudu. un 145 N • m, kas kopā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu ir sagatavots vienīgi Indijas tirgum.

Papildus iekšdedzes motoram automašīnā tiek uzstādīts elektromotors, tāpēc tas ir pilnvērtīgs hibrīds. Tās galvenā priekšrocība ir tā ātrais paātrinājums, kas blīvā pilsētas satiksmē ietaupīs papildu laiku transportēšanai.
Lielāko daļu tās sastāvdaļu, ieskaitot elektriskās komponentes, Honda City saņems no Jazz hečbeka. Kopumā kopš šī modeļa parādīšanās 2001. gadā ir pārdoti 350 tūkstoši automašīnu, no kurām lielākā daļa ir Āzijas un Klusā okeāna reģionos.http://autocels.lv/http://autocels.lv/
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: