Показать меню
Jaunumi

12 авг 20:16LV / autoceļš.lv ziņas

Fiat Strada pikaps izmantos aprīkojumu no krosoveriem

Jaunais Itālijā ražotais pikaps Fiat Strada lielāko daļu detaļu un komponentu iegūs no tā paša ražotāja krosoveru klāsta. Tajā pašā laikā pats Strada ražo kopš 1996. gada un netaisās doties pensijā. Auto joprojām tiek montēts rūpnīcā Brazīlijā, kur to veiksmīgi pārdod kopā ar konkurentiem.
Ar ko šis pikaps var lepoties savā jaunajā iemiesojumā? Pirmkārt, ļoti patīkama un ekonomiska motoru līnija. Spēka agregāta vidējā jauda pieaugs no 87 ZS. līdz 110 ZS, kas, pat ņemot vērā Brazīlijas publikas taupību, nesasniedza šo pieticīgo pikapu.

Turklāt beidzot parādīsies CVT un vēl viena automātiskā pārnesumkārba, kas atbalsta plug-in visu riteņu piedziņu. Mūsdienu pikapu tirgū bez tā ir gandrīz neiespējami iztikt, un tāpēc itāļi no Fiat, kā vienmēr, laikus pieķēruši sevi, izlabo savus trūkumus.
Pārējā mašīna paliks bez būtiskām izmaiņām. Neskatoties uz to, ka modeļa dizains nav mainījies vairākus gadus, tas vēl nav aiztikts. Galu galā modelis jau ir pieprasīts prasīgu un ekonomisku pircēju vidū.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: