Показать меню
Jaunumi

20 апр 15:21LV / autoceļš.lv ziņas

Baltijas drifteri 2017. gada sezonu atklās Biķerniekos, 6-7 maijā

Betsafe Baltijas drifta sezona šogad iesāksies ar vērienīgām, starptautiskām, divu dienu sacensībām, Biķerniekos, lielajā trases konfigurācijā.


 6.maijā, Biķerniekos, notiks Betsafe Baltijas drifta čempionāts, kurš sevī ietvers- Latvijas, Igaunijas, Lietuvas PRO drifta čempionātus.
 7.maijā notiks sezonas atklāšana Betsafe Latvijas drifta kausam un Igaunijas drifta kausam, street un proam klasēs.


bikirnieki trasse drifts
 Īpaša šī Baltijas drifta sezonas atklāšana būs ar to, ka sacensības atklāšanas sacensības, pēc divu gadu pauzes, atkal tiks aizvadītas Biķernieku lielajā drifta trases daļā, jeb pie tribīnēm. PRO klasei tiks dota iespēja atklāt sacensības ar gan braucējiem, gan skatītājiem iemīļoto standarta PRO klases konfigurāciju, bet Street un Proam klasēm, ar konfigurāciju „No tiltiņa”. Zinot Baltijas PRO un Proam pilotu līmeni, šīs sacensības noteikti paliks atmiņā ar iespaidīgu sniegumu.
 

bikirnieki trasse drifts
Dalībnieku reģistrācija ir jau uzsākta, Pro klasē uz starta stāsies spēcīgākie Baltijas piloti, pašlaik jau reģistrējušies 18 dalībnieki, plānots, ka uz starta izies ap 35 dalībniekiem.

bikirnieki trasse drifts
Šogad lielus pārsteigumus sagādās arī ProAm klase, jo sezonas atklāšanā latviešiem stāsies pretī spēcīgie Igauņu proam klases braucēji, kuri aizvadīs Latvijā savu pirmo ieskaites posmu, un ir gatavi uzsākt sezonu ar uzvarām. Uz doto brīdi Baltijas drifta sezonas atklāšanai ir reģistrējušies kopā jau 55 dalībnieki, vairāk par dalībniekiem organizatori informēs sacensību relīzēs, pilnu dalībnieku sarakstu un visu informāciju par sacensībām iespējams iegūt Facebook- Latvian drift page lapā un www.driftlatvia.com
 

bikirnieki trasse drifts
Drifta sezonas atklāšana sāksies ar treniņu dienu, kura noteikta 5.maijā, kad jau no 12:00 dienā visas klases aizvadīs, gan treniņus, gan tehnisko komisiju.

bikirnieki trasse drifts
6.maijā, rīts iesāksies ar oficiālajiem treniņiem PRO klasei, sacensību atklāšana noteikta uz 12:00 ar oficiālo atklāšanas ceremoniju, pēc kuras turpināsies kvalifikācijas braucieni un tad tandēmu fināli.


bikirnieki trasse drifts
7.maijā, oficiālā sacensību atklāšana ir noteikta uz 13:00, ar dalībnieku parādi, bet skatītāji, aicināti ierasties jau no 11:00 kad sāksies street klases kvalifikācijas braucieni. Pēc oficiālās atklāšanas notiks proam klases kvalifikāciju braucieni, un abu klašu tandēmu fināli. Abas dienas darbosies arī bērnu laukumiņš, un citas aktivitāšu iespējas.


bikirnieki trasse drifts 
 Biļešu informācija:


 Tā kā 6. Maija Betsafe Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PRO driftu čempionāta atklāšana un 7. maija Betsafe Latvijas drifta kausa un Igaunijas drifta kausa sezonas atklāšana ,būs divas dažādas sacensības, uz katru dienu ir pieejamas arī atsevišķas biļetes . Uz Baltijas PRO klašu sezonas atklāšanu 6. maijā biļešu cena iepriekš pārdošanā ir 8 EURO, savukārt uz 7. maijā notiekošo Latvijas drifta kausu biļešu cena iepriekš pārdošanā ir 6 EURO, bērniem iepriekšpārdošanā uz katru dienu 3 EUR.

bikirnieki trasse drifts
Šādas biļešu cenas ir pieejamas tikai līdz 14.04., tad biļešu cenas kļūs dārgākas. Ir pieejamas arī divu dienu tribīņu biļetes, pirmās 500 biļetes maksā 10 EURO. Informācija par dalībnieku parka biļetēm būs no 20.04.2017

bikirnieki trasse drifts 
Biļetes pieejamas www.bilesuserviss.lv un visās Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un Statoil DUS
 

bikirnieki trasse drifts
 Vairāk informācijai par sacensībām sekojiet līdzi:
 Facebook: Latvian Drift page
 Twitter: Latvia drift
 Draugiem.lv: Latvijas drifts
 Instagram: @latviadrift
 un www.driftlatvia.com

 bikirnieki trasse drifts
Photo by Alex Puskins Photo / www.alexpuskins.com
http://autocels.lv/http://autocels.lv/
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: