Показать меню
Jaunumi

14 апр 14:19LV / autoceļš.lv ziņas

'Ferrari' tematiskais izklaides parks tagad atklāts arī Eiropā

Šonedēļ itāliešu superauto markai "Ferrari" veltītais izklaides parks "Ferrari Land" atklāts arī Eiropā – Spānijas austrumu piekrastē. Līdz šim pasaulē bija tikai viens "Ferrari" parks – Apvienoto Arābu Emirātu otrajā lielākajā pilsētā Abudabī.

Šis ir pirmais "Ferrari" izklaides parks Eiropā. Loģiski rodas jautājums, kādēļ tas nav izveidots auto markas dzimtajā Itālijā. Pirmkārt, šo izklaides parku veido nevis pats autoražotājs, bet gan franšīzes turētājs "PortAventura World". Otrkārt, Spānijā ir brīvāk pieejams nekustamais īpašums, nekā blīvi apdzīvotajā Itālijā.

"Ferrari Land" atrodas aptuveni stundas braucienā no Barselonas. Izklaides parka kopējā platība pārsniedz 70 tūkstošus kvadrātmetru un tajā ir sešas viesnīcas. Pavisam "Ferrari" tematiskajā parkā ir 11 atrakciju, tostarp "amerikāņu kalniņi", kuros piecās sekundēs iespējams sasniegt ātrumu 180 km/h.

delfi.lv/auto/zinas/ferrari-tematiskais-izklaides-parks-tagad-atklats-ari-eiropa.d?id=48729709скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Pievienot komentāru
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: